VŠEOBECNÁ SESTRA - odd. NIP nebo Ortopedie

referenční číslo: 19-14-289507/JD

Náplň práce

Pro soukromou společnost provozující oddělení následné intenzivní péče a ortopedii v jedné z pražských nemocnic hledáme zdravotní sestry.
Základní onemocnění i věk pacientů jsou pestré. Nejčastěji budete pečovat o pacienty:

  • se závažnými poruchami vědomí po úrazu hlavy nebo po krvácení do mozku
  • se selháváním základních životních funkcí
  • pro které jsou nezbytné léky podporující srdeční činnost

Požadujeme

Požadujeme:

  • odbornou způsobilost dle zákona 96/2004 Sb.
  • fyzická a psychická odolnost
  • ochota pracovat v směnném či ranním provozu
  • iniciativa a profesionální přístup
  • zájem o obor
  • specializace ARIP/IP výhodou

Nabízíme

Benefity: *Zajištění ubytování *Flexi-Pass v hodnotě 500 Kč měsíčně *Stravenky v hodnotě 90 Kč *Příspěvek a placené volno na vzdělávání *Dovolená 5 týdnů *Příspěvek na dětské tábory *Bezúročná půjčka *příspěvek na dovolenou až 10 000 Kč Zašlete nám svůj životopis v českém i anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Region: Praha

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Pracovní poměr: Plný úvazek