Kosmetička #estetickádermatologie

referenční číslo: 19-14-289508/JD

Náplň práce

Prestižní klinika specializující se na genetické analýzy, doplňky stravy a kosmetiku na míru, hledá do svého týmu zkušenou, pečlivou kosmetičku/zdravotní sestru, která by pečovala o krásnou pleť a pokožku řady českých i zahraničných celebrit.

  • hloubkové čištění pleti pomocí přístroje
  • aplikace výživových sér pomocí moderních přístrojů
  • aplikace kyseliny hyaluronové a sér
  • pneumatická pulzní masáž
  • laserová epilace
  • nabídka kosmetických produktů a vyšetření
  • příprava podkladů na DNA analýzy pro lékaře

Požadujeme

  • vzdělání v oboru kosmetička nebo zdravotní sestra
  • praxe v kosmetice, estetické dermatologii nebo v estetické medicíně
  • praktická zkušenost s kosmetickými přístroji výhodou
  • profesionální vystupování a proklientský přístup
  • pečlivost a zodpovědný přístup ke klientům
  • zkušenost s VIP klientelou výhoda

Nabízíme

Benefity: * bonusové ohodnocení * možnost osobního využití služeb firmy * jednosměnný provoz * práce v centru Prahy s VIP klientelou Zašlete nám svůj životopis v českém i anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Region: Praha

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Pracovní poměr: Plný úvazek