Optometrista

referenční číslo: 19-14-289453/JD

Náplň práce

Stabilní prodejce oční optiky, který si zakládá na nejnovějších technologiích a vynikajícím přístupu k zákazníkovi hledá Optometristu. Šanci mají zkušení i absolventi.
Tvojí náplní práce bude:

  • vyšetřování zrakových funkcí a stanovení příslušné korekce
  • kompletní servis pro klienty začínající s aplikací čoček
  • poradenská činnost v oblasti refrakčních vad
  • prodej brýlí, kontaktních čoček a jiných optických pomůcek
  • fakturace za prodané zboží a další drobná administrativa

Požadujeme

  • VŠ vzdělání v oboru optometrie
  • pečlivost, komunikativnost, příjemné vystupování
  • dynamická osobnost ochotná učit se
  • flexibilita
  • reprezentativní osobnost
  • Aj není podmínkou

Nabízíme

Benefity: * flexibilní pracovní doba * bonusová složka platu * zaměstnanecké slevy * stravenky * kafeterie * vzdělávací programy Zašlete nám svůj životopis v českém i anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Region: Praha

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie, Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Vhodné pro: Absolventy