Asistent/ka v přední právní společnosti

referenční číslo: 19-12-289349/JD

Náplň práce

Jste pečlivá/ý, v administrativě si libujete, a líbilo by se Vám prostředí moderní advokátní společnosti?
Domluvíte se alespoň trošku anglicky a německy?
Máte již zkušenosti s vedením administrativy (i při studiu) a baví Vás být podporou pro svěřený tým?
Přihlaste se a zašlete nám svoje CV v českém i anglickém jazyce!
A co bude především Vaší náplní práce?

  • Příprava podkladů pro fakturaci
  • Práce s interní databází, systémy (CRM, DMS..)
  • Úzká spolupráce s účetním oddělení
  • Komunikace s klienty
  • Úprava a formátování dokumentů, smluv, prezentačních materiálů
  • Administrativní a organizační podpora týmu právníků
  • Zařizování služebních cest, letenek, ubytování, následné vyúčtování

Lokalita: Praha 1
Nástup: Co nejdříve
Pracovní doba: 9 - 17:30

Požadujeme

  • Praxe z administrativy alespoň 1 rok (i při studiu)
  • Znalost anglického jazyka alespoň na úrovni A2 (krátký telefonát, email)
  • Znalost německého jazyka alespoň na úrovni A2 (krátký telefonát, email)

Nabízíme

Benefity: * Evaluace pracovního výkonu a mezd každých 6 měsíců * Stravenky * Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění * Příspěvek na sport/kulturu/volný čas * Jazykové kurzy Zašlete nám svůj životopis v českém i anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Mzda: 28 000 - 33 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Vhodné pro: Absolventy