OPERÁTOR VÝROBY, krátký/dlouhý týden, po zaučení 33 000 Kč/m

referenční číslo: 13-21-288938/JD

Náplň práce

Pracujte pro jedničku na trhu v oblasti FARMACIE! Právě hledáme OPERÁTORY/KY VÝROBY do společnosti, která vyrábí léky. Pracovat budete v ČISTÉM a BEZPRAŠNÉM prostředí. Že nemáte ve výrobě praxi? Nevadí, u nás se vše naučíte!
Jaká je náplň práce?

  • obsluha linky, která balí léky
  • zapisování výrobní dokumentace
  • zajištění chodu linky - příprava materiálu, balení krabic a další pomocné práce
    Nepřetržitý provoz pondělí až neděle. Odpracujete maximálně 16 dvanáctihodinových směn v měsíci - formou krátký/dlouhý týden.
    A kolik si reálně vyděláte? Od 26 000 Kč/měs. až do 33 000 Kč! U nás, kromě nástupní mzdy 22 100 Kč/měs., NAVÍC dostanete:
  • Směnnový bonus v průměru 6 000 Kč/měs. a další příplatky
  • Pravidelný měsíční bonus 2 210 Kč/měs.
  • Po zaučení navýšení na 23 100 Kč/měs. + bonus 2 310 Kč/měs.

Nově také nabízíme RELOKAČNÍ BALÍČEK / PŘÍSPĚVEK NA UBYTOVÁNÍ a to v celkové výši 36 000 Kč! NAVÍC: teplé obědy za 30 Kč; 10 000 Kč na kartě benefitů (ke koupi lítačky, kulturních zážitků, ale i dalších benefitů); 1 týden dovolené navíc
Lokalita: Praha 10 (dobře dostupné autobusy z metra Skalka, Depo Hostivař, Opatov, Háje, Vysočanská, Černý Most a dalších lokalit).

Požadujeme

  • zkušenosti s prací ve výrobě jsou výhodou, ale ne nutností
  • ochota práce v třísměnném nebo nepřetržitém provozu
  • manuální zručnost - šikovné ruce a bystrý úsudek

Nabízíme

Benefity: * RELOKAČNÍ BALÍČEK 6 000 Kč/měs. po dobu 6ti měsíců (v případě stěhování za prací) * VÝKONOSTNÍ BONUS ve výši až 10% z hrubé mzdy měsíčně ihned od data nástupu * NADSTANDARDNÍ PŘÍPLATKY za práci přesčas, o víkendu, ale i za směnný provoz (ve výši od 2 400 Kč do 6 000 Kč/měs - dle směnnosti) * 5 TÝDNŮ DOVOLENÉ * OBĚDY či VEČEŘE v areálu pracoviště ve výši 30 Kč * nárok na FLEX PROGRAM (kulturní vyžití, lítačka,...) ve výši 10 000 Kč/rok po zkušební době Zašlete nám svůj životopis v českém i anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=email

Mzda: 22 100 - 33 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Vhodné pro: Absolventy