MARKETING a SALES KOORDINÁTOR, 35 000 Kč

referenční číslo: 13-13-288991/JD

Náplň práce

Hledáte si pracovní uplatnění v oddělení Marketing a sales? Chcete se dozvědět více o oblasti elektroniky? Zašlete nám svůj životopis na pozici MARKETING a SALES KOORDINÁTOR a odstartujte svoji kariéru ve společnosti působící v oblasti elektroniky a nových technologií.
Náplň práce:

  • příprava marketingových materiálů a organizace marketingových aktivit
  • podpora zákazníků ve zpracovávání objednávek a doručení produktů
  • asistence marketingovému týmu v oblasti Purchase/Sales/Inventory a plánování
  • tvorba produktových prezentací
  • sledování konkurence

Nástup: IHNED
Plat: 30-35 000 Kč/měs.
Lokalita: Praha 8 Karlín

Požadujeme

  • minimálně středoškolské vzdělání
  • pokročilá znalost anglického jazyka (komunikace se zahraničím)
  • zkušenost s programem SAP výhodou
  • MS Office - aspoň na uživatelské úrovni
  • předchozí zkušenost z obdobné pozice nutná
  • zájem o technické produkty
  • zákaznický přístup

Nabízíme

Benefity: * roční odměna * 5, 7 nebo 10 sick days v závislosti na délce pracovního poměru * v pátek zkrácená pracovní doba * 5 týdnů dovolené (navýšení dovolené po 5 letech) * Multisport karta (zaměstnanec hradí 200 Kč) * plně hrazený příspěvek na MHD (vyplácen kvartálně) * stravenky * příspěvek na penzijní připojištění po zkušební době * moderní kanceláře kousek od centra Prahy Zašlete nám svůj životopis v českém i anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=email

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Marketing, reklama, public relations

Pracovní poměr: Plný úvazek