MANAŽER LOGISTIKY A NÁKUPU - AUTOMOTIVE - KOREJSKÝ + ANGLICKÝ JAZYK

referenční číslo: 4-13-289101/JD

Náplň práce

Hovoříte korejsky a anglicky na dobré komunikační úrovni? Zajímá Vás oblast logistiky a nákupu a rádi byste působili na vedoucí pozici? Pokud ano, pak hledáme právě Vás !
MANAŽER LOGISTIKY A NÁKUPU - AUTOMOTIVE - KOREJSKÝ + ANGLICKÝ JAZYK (NENÍ NUTNÁ PŘEDCHOZÍ PRAXE V OBORU)
Náplň práce:

  • vedení týmu podřízených
  • kontrola plánů a termínů
  • kontrola plnění úkolů
  • kontrola zabezpečení materiálu
  • kontrola skladového hospodářství
  • realizace expedice a logistiky
  • odpovědnost za logistiku, expedici, plánování, nákup, skladování a materiálový management
  • odpovědnost za návrhy zlepšení

Požadujeme

  • min SŠ vzdělání
  • praxe v oblasti logistiky/nákupu je výhodou - jsem schopni Vás vše doučit
  • anglický jazyk na komunikační úrovni B2
  • korejský jazyk na komunikační úrovni B2
  • zkušenosti s vedením lidí výhodou
  • analytické a organizační schopnosti
  • schopnost rozhodovat a delegovat úkoly
  • samostatnost, důslednost

Nabízíme

Benefity: * manažerské prémie * až 5 týdnů dovolené * příspěvek na dopravu * příspěvek na stravování * příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění * služební telefon i k soukromým účelům * příspěvek k narození dítěte, ke svatbě Zašlete nám svůj životopis v českém i anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=email

Mzda: 120 000 - 130 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Management, Doprava, logistika

Pracovní poměr: Plný úvazek