Typ nabídky

Minimální mzda

Pracovník/pracovnice oddělení osobních dokladů a evidence obyvatel - doba určitá

referenční číslo: 5b39f60da5ad957ca0170ce6 | aktuálnost: 03.05.2022

MĚSTSKÁ ČÁST PRAHA 2 - Úřad MČ Praha 2

Městská část Praha 2 vyhlašuje výběrové řízení na volnou pozici pracovník/ce oddělení osobních dokladů a evidence obyvatel odboru správních agend.

Náplň práce

Sjednaný druh práce: pracovník/pracovnice odd. osobních dokladů a evidence obyvatel odboru správních agend ÚMČ Praha 2 s místem výkonu práce Praha.

Platové zařazení v 9. platové třídě.

Pracovní poměr na dobu určitou po dobu mateřské a rodičovské dovolené s 3měsíční zkušební lhůtou.

Přihlášku do výběrového řízení, životopis, výpis z rejstříku trestů a doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání zasílejte do 18. 5. 2022.
Obálku označit slovy: „Výběrové řízení – pracovník/ce odd. osobních dokladů a evidence obyvatel OSA - DU“.

Bližší informace a přihláška k výběrovému řízení ke stažení na www.praha2.cz v rubrice volná místa.

Požadované vzdělání:

  • minimálně střední vzdělání s maturitní zkouškou.

Další požadavky:

  • odolnost vůči stresu,
  • velmi dobrá znalost práce s PC,
  • úhledný a čitelný rukopis,
  • vstřícný přístup ke klientům, příjemné vystupování, schopnost a ochota ke komunikaci (přepážkové pracoviště),
  • vysoké pracovní nasazení, psychická odolnost, aktivní přístup k práci,
  • spolehlivost, pečlivost, flexibilita,
  • nekonfliktní typ pro práci ve větším pracovním kolektivu.

Místo je vhodné i pro absolventa.

Nabízíme

Zaměstnanecké benefity:

  • příspěvek na stravování,
  • příspěvek na penzijní připojištění,
  • 5 týdnů dovolené,
  • zdravotní volno,
  • pravidelná školení.

Místo pracoviště: Nám. Míru 20/600, Praha 2, 12039

Region: Praha

Obor: Státní, veřejná správa

Profese: úředník státních / veřejných institucí

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu určitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickday

Vhodné pro: Absolventy