Typ nabídky

Minimální mzda

Mechanik SMT linek - nepřetržitý provoz (26-28.000 Kč)

referenční číslo: 28471 | aktuálnost: 07.12.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáte novou práci? Výrobní nadnárodní společnost hledá nové šikovné kandidáty na pozici MECHANIKA SMT LINEK (26-28.000 Kč).

Pokud odpovídáte našim požadavkům, neváhejte a zašlete nám Váš životopis!!

Náplň práce

  • zajišťování plynulého provozu určeného zařízení na lince
  • provádění kontrol funkčnosti zařízení
  • v případě potřeby vykonávání výrobních operací
  • školení operátorů metodou kroků
  • vedení operátorů
  • reporting

Požadujeme

  • SŠ elektrotechnického nebo strojírenského směru výhodou
  • vhodné i pro absolventy
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • základní práce na PC
  • chtíč pracovat s nepřetržitém provozu
  • pečlivost, samostatnost, ochotu učit se novým věcem
  • základní znalost anglického jazyka výhodou

Nabízíme

  • dovolená 5 týdnů
  • bonusy/prémie
  • sleva na firemní výrobky/služby
  • stravenky/příspěvek na stravování
  • vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování
  • kafetérie, firemní akce
  • možnost napracování hodin

Lokalitu: Pardubice

Mzda: 26 800 - 28 100 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Řemesla, výroba