Elektroúdržbář / programátor PLC

referenční číslo: 11-21-286462/JD

Náplň práce

Ovládáte programování PLC? Opravy strojů a jejich údržba je pro Vás hračkou? Baví Vás prostředí automotive společnosti? Pak neváhejte a dejte nám o sobě vědět! Hledáme posilu do týmu na pozici "Elektroúdržbář / programátor PLC".
Co Vás čeká?

  • Programování PLC
  • Opravy a údržba strojů

Požadujeme

  • Střední škola elektrotechnického směru
  • Praxe v programování PLC
  • Zkušenosti s opravami a údržbou strojů
  • Schopnost čtení technických dokumentací
  • Znalost anglického jazyka výhodou

Nabízíme

Benefity: * Prémie * 13. plat * Dodatečné dny pracovního volna * Odměna při pracovním výročí zaměstnance a u životního výročí 50 let * Možnost půjčky v tíživé situaci * Příspěvek na životní pojištění * Rehabilitace, závodní lékařka * Zaměstnanecké stravování * Den placeného volna k doprovodu dítěte do 1. třídy Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek