AUTOELEKTRIKÁŘ, SLANÝ, až 28 000 Kč/měs.

referenční číslo: 13-21-286144/JD

Náplň práce

Máte zkušenosti s montáží? Hledáte si práci v okolí Kladenska? Pokud ano, zašlete nám svůj životopis na pozici AUTOELEKTRIKÁŘ a začněte pracovat pro mezinárodní společnost zabývající se konstrukcí a výrobou pro automobilový průmysl.
Vaším úkolem bude:

  • údržba a opravy automobilů
  • provádění běžných elektroinstalací

Lokalita: Slaný
Plat: 25-28 000 Kč/měs.
Třísměnný provoz

Požadujeme

  • vyučení v oboru
  • zkušenost s montáží
  • čtení výkresové dokumentace
  • manuální zručnost
  • spolehlivost, flexibilita, zodpovědnost, přesnost
  • ochota pracovat na směny

Nabízíme

Benefity: * pracovní smlouva na dobu neurčitou * pružná pracovní doba * vánoční odměna a příspěvek na dovolenou * závodní stravování * vzdělávací kurzy * balíček benefitů Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=email

Mzda: 25 000 - 28 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek