AUTOLAKÝRNÍK - až 50 000 Kč/měs.

referenční číslo: 13-21-286165/JD

Náplň práce

Jsou auta Vaším koníčkem a máte zároveň zkušenosti s autolakýrnictvím? Tak nám neváhejte zaslat svůj životopis na pozici AUTOLAKÝRNÍKA a stát se součástí světoznámé francouzské automobilové značky!
Vaší náplní bude práce na přidělených zakázkách, obsluha a nastavení přidělených nástrojů a následná kontrola.
Lokalita: Praha - Zličín
Mzda: až 50 000 Kč/měs.
Pracovní doba: 7:30 - 19:30 (dle domluvy)
Nástup: Ihned

Požadujeme

  • Vyučení v oboru
  • Praxe na obdobné pozici alespoň 1 rok
  • Manuální zručnost, spolehlivost, orientace na detail

Nabízíme

Benefity: * Smlouva na dobu neurčitou * Stravenky v hodnotě 75 Kč/den * 2 sick days * Multisport (přispíváte si pouze 250 Kč) * Sleva na firemní produkty * Příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=email

Mzda: 25 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek