Sales Support Specialist - zákaznický servis

referenční číslo: 4-13-285895/JD

Náplň práce

Rádi bychom do svého týmu uvítali kolegu nebo kolegyni s velmi dobrou znalostí anglického a ruského jazyka, praxí v oblasti zákaznického servisu a těmito vlastnostmi: otevřenost, vstřícnost, pečlivost, na pozici Sales Support Specialist pro zákaznický servis.
Náplň práce:

  • podpora prodeje a obchodního oddělení
  • komunikace se zákazníky napříč celou Evropou a udržování vztahů
  • poskytování informací o produktech
  • tvorba cenových nabídek

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • dobrá znalost anglického jazyka
  • znalost dalšího jazyka ( ruštiny, polištiny, ukrajinštiny, němčiny, francouzštiny) minimálně na úrovni A2/B1 (ochotu se jazyk doučit)
  • velmi dobrá znalost PC
  • zkušenost na pozici v oblasti zákaznického servisu, podpory prodeje apod.
  • výborné komunikační a organizační dovednosti
  • schopnost vyřešit problém
  • zodpovědný přístup k práci

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED!

Nabízíme

Benefity: * 5 týdnů dovolené * výkonnostní prémie - vypláceny měsíčně * příspěvky na stravování * flexibilní pracovní doba * sportovní aktivity hrazené firmou (tenis, badminton, lyžování ...) Zašlete nám svůj životopis v českém i anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Mzda: 35 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Administrativa, Marketing, reklama, public relations

Pracovní poměr: Plný úvazek