DATA ANALYTIK

referenční číslo: 4-10-285700/JD

Náplň práce

Pro nově vznikající tým hledáme nadšence, kteří mají zkušenosti s programováním, ale mají zároveň velký zájem o analýzu/třídění dat.
V rámci týmu budete vyvíjet mini programy na scan webů a strukturované ukládání dat z nich získaných.
Potřebuje po Vás nadšení pro danou roli, komunikativní angličtinu a zaslání Vašeho aktuální CV.
Budeme se těšit.

Požadujeme

  • IT vzdělání
  • pokročilá angličtina pro každodenní využití
  • zkušenosti s Visual Basic
  • všeobecná znalost produktů jako jsou tablety, monitory, tiskárny, VR

Nabízíme

Benefity: * 25 dní dovolené * 3 sick days * firemní notebook * kafeterie * možnost částečného home office * práce na zajímavých projektech * velice fajn kolektiv Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice. Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=it-telekomunikace

Mzda: 35 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: IT - prodej a služby

Pracovní poměr: Plný úvazek