Operátor/ka výroby - Slatina

referenční číslo: 3-21-285736/JD

Náplň práce

Hledáte skvělou práci v Brně kde Vás kvalitně za výkon odmění?
Nelekněte se práce v dvousměnném/třísměnném provozu/nepřetržitém provozu? Baví Vás manuální práce a chcete nám ukázat co ve Vás je! Je tu Vaše šance!
Náplní Vaší práce bude:

  • manuální práce
  • zodpovědnost za kvalitu výrobků *montáž a kompletace.

Nástup možný IHNED.
Nečekejte, prečtěte si benefity a přijďte si vyslechnout více! Těšíme se na Vás!

Požadujeme

  • když máte vyhlášku 50 a jste ochotni pracovat ve 2směnném 8h provozu, tak Vám držíme místo!
  • dále nabízime možnost pracovat ve třísměnném provozu nebo nepřetržitém!
  • spolehlivost a dochvilnost
  • zdravotní způsobilost
  • schopnost práce ve stoje

Nabízíme

Benefity: Vaší odměnou za výkon bude: GARANTUJEME KAŽDÝ MĚSÍC 3 BONUSY!: * Docházkový bonus 12 % ze mzdy (čím vyšší mzda tým vyšší bonus!!! (to je fakt, žádny prázdny sliby) * Příspevěk za směnnost: 900 Kč (2směny), 1800 Kč (3 směny), 3900 Kč (nepřetržitý provoz) * Osobní ohodnocení 500-1000 Kč Dále dostanete: * navýšení mzdy po skušební době i po roce! * špeciální sezónní příplatek od 1.5. - 31.7.2018 ve výši 2000 Kč - dostáva každý zaměstnanec!!! (odvíji se dle dochádzky, bez absencí) * spolu se sezónním příplatkem když děláte v nepřetržitém provozu, dostanete navýšení příplatku za směnnost + 2000 Kč. * půlroční bonus (25% mzdy), vždy v květnu a v listopadu! od 1.7.2018 se půlroční bonus navyšuje na 50%!!! * příplatek za svátek 145 %!!! * příplatek za noc 10 % * příplatek za víkend 20 % * příplatek za přesčas 25 % * 5 týdnů dovolené * skill bonus 500 - 1000 Kč *dotované závodní stravování 55% V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopis v českém jazyce na uvedený email s uvedením referenčního čísla pozice. Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím přímo svého konzultanta (ideálně emailem). Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/vyroba-provoz/

Mzda: 24 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Výroba, průmysl, Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Vhodné pro: Absolventy