Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Noční recepční

referenční číslo: 5afd1815babecf247d67c554 | aktuálnost: 21.01.2019

Mamaison Hotel Riverside Prague

Chcete být součástí úspěšné stabilní společnosti? Mamaison Hotel Riverside Prague****, který patří do portfolia největší české hotelové společnosti CPI Hotels, hledá kolegy na pozici Noční recepční.

Noční recepční

Náplň práce

- zodpovědnost za chod noční recepce (check-in, check-out hostů)
- noční audit
- směnárenské služby
- pracovní doba od 19:00 - 07:00

 

Požadujeme

- komunikativní a příjemné vystupování
- flexibilitu a spolehlivost
- zájem učit se novým věcem
- AJ na komunikativní úrovni
- zkušenosti z oboru hotelnictví výhodou

Nabízíme

- mzda 20.000,- Kč
- zázemí dobře fungujícího čtyřhvězdičkového hotelu v centru Prahy
- mladý tým a přátelskou atmosféru
- odpovídající platové ohodnocení
- možnosti bonusů z provizního prodeje v rámci concierge
- systém zaměstnaneckých benefitů (možnost dodatečné dovolené, karta Multisport, jazykové kurzy a příspěvky, vzdělávací a sportovní akce, příspěvek zaměstnavatele na penzijní a životní pojištění, personální stravování)

Ostatní sdělení

Prosíme, kontaktujte nás na: m.sajda@mamaison.com

Zasláním životopisu do společnosti CPI Hotels, a.s., IČO 47116757, se sídlem Praha 10, Bečvářova 2081/14, PSČ 10000, dáváte této společnosti, jako správci osobních údajů, souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dle příslušných ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Poskytnutím osobních údajů zároveň potvrzujete jejich správnost a pravdivost.
Souhlas udělujete v rozsahu osobních údajů ve Vašem životopise, pro účely výběrového řízení na pozici uvedenou v tomto inzerátu a na dobu trvání výběrového řízení na tuto pozici, nebude-li dohodnuto něco jiného. Vaše osobní údaje bude zpracovávat výše uvedená společnost, a to ve svých prostorách automatizovaně prostřednictvím prostředků výpočetní techniky a/nebo manuálně formou kartotéky, a to jednotlivými pověřenými zaměstnanci. Poskytnutí Vašich osobních údajů pro výše uvedené účely je dobrovolné, nicméně neposkytnutím se vyřazujete z možnosti účastnit se výběrového řízení na výše uvedenou pracovní pozici. Vaše osobní údaje mohou být zpřístupněny pouze oprávněným státním orgánům a institucím či jiným subjektům, budou-li pro to splněny podmínky uvedené v právních předpisech.V souladu s ustanovením § 11 a § 21 zákona o ochraně osobních údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu, a budete-li se domnívat, že výše uvedená společnost zpracovává Vaše údaje v rozporu s ochranou soukromého a osobního života nebo s právními předpisy, máte dále právo žádat výše uvedenou společnost prostřednictvím kontaktních údajů v tomto inzerátu o vysvětlení, respektive odstranění takto vzniklého stavu.

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 20 000 Kč

Místo pracoviště: Janáčkovo nábřeží 1115/15, Praha 5 - Smíchov, 150 00

Region: Praha

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Profese: recepční

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Firemní akce, Kafetérie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení