Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné nabídky práce.

Vedoucí oddělení kontroly živnostenského odboru

referenční číslo: 5afbdb68a5ad9525fe10beb2 | aktuálnost: 05.03.2021

MĚSTSKÁ ČÁST PRAHA 2 - Úřad městské části Praha 2

Městská část Praha 2 - Úřad městské části Praha 2 vyhlašuje výběrové řízení na volnou pracovní pozici vedoucí oddělení kontroly živnostenského odboru.

Vedoucí oddělení kontroly živnostenského odboru

Náplň práce

Výkon kontrolní činnosti, samostatné projednávání a zpracování případů ve správním řízení na úseku živnostenského podnikání.

Požadujeme

Požadujeme VŠ vzdělání v bakalářském studijním programu. Výbornou znalost práce na PC, popřípadě práce s databázemi, praxe ve správních činnostech a v oblasti přestupkové agendy výhodou. Dále organizační a komunikační schopnosti, operativnost při uplatňování právních předpisů.

Nabízíme

Pracovní poměr na dobu neurčitou se zařazením v 10. platové třídě, osobní příplatek až ve výši 31.240,- Kč, zvláštní příplatek, příplatek za vedení. Stravné, 5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu a penzijní připojištění, zdravotní volno a další benefity. Bližší informace jsou na našich stránkách www.praha2.cz v rubrice volná místa. Zde je také přihláška k výběrovému řízení. Spolu s přihláškou je nutné doložit doklad o vzdělání a výpis z rejstříku trestů. Všechny doklady zašlete do 5.3.2021.

Předpokládaný nástup je březen 2021 nebo dle dohody.

 

Místo pracoviště: Nám. Míru 20/600, Praha 2, 12039

Region: Praha

Obor: Státní, veřejná správa

Profese: vedoucí oddělení

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Bakalářské

Benefity: Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickday