OBCHODNĚ-TECHNICKÝ ZÁSTUPCE | INOVATIVNÍ PRODUKTY

referenční číslo: 2-30-281667/JD

Náplň práce

Pro českou obchodní společnost zastupující významné světové značky hledáme zkušeného kandidáta na pozici:
Hlavní náplň práce:

  • řízení obchodní činnosti ve svěřeném regionu (území celé ČR) – péče o stávající zákazníky a vyhledávání nových zákazníků
  • zjištění potřeb zákazníka a prezentace nejvhodnějšího řešení
  • zajištění pravidelných objednávek
  • předání objednávek realizačnímu týmu a sledování jejich plnění

Požadujeme

  • VŠ vzdělání technického směru
  • zkušenosti v oblasti technického prodeje, zkušenost s plasty podmínkou
  • technický background
  • komunikativní znalost anglického jazyka pro denní využití, němčina výhodou
  • uživatelská znalost práce na PC
  • řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič
  • schopnost prosadit se a najít si individuální přístup k zákazníkovi
  • výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • místo bydliště v dojezdové vzdálenosti

Nabízíme

Benefity: * fixní plat + provize z prodeje * adekvátní platové ohodnocení * zdravotní volno * standardní vybavení obchodníka – auto (k využití i pro soukromé účely), telefon, notebook * možnost jazykového vzdělávání * příspěvek na stravování Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice. Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=engineering

Mzda: 40 000 - 80 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek