Vítkovická nemocnice - Dispečer/ka dopravy

referenční číslo: 863885w1895443

Náplň práce

Uvedené odborné pracoviště jsou přímo podřízeno Hlavní sestře. Uvedené pracoviště řídí Vedoucí DZS.

Charakteristika pozice:
* Ošetřovatel se pod odborným dohledem sestry nebo lékaře podílí na poskytování léčebné, rehabilitační, neodkladné, diagnostické a ošetřovatelské péče. * Sanitář ve zdravotnických zařízeních pod vedením pracovníka s vyšším stupněm kvalifikace zabezpečuje pomocné, obslužné, přípravné a dokončovací pomocné práce. * Samostatná preventivní, diagnostická a léčebná péče v oblasti geriatrie. * provádění pracovnělékařských služeb (dohled na pracovišti, vstupní a výstupní zdravotní prohlídky) * provádění vyšetření a preventivních prohlídek * realizace léčby a rehabilitace * delegace pacienta k odbornému lékař * vedení zdravotnické dokumentace * vykazování péče a pracovních úkonů pro pojišťovny * Vedení menšího LDN oddělení * Spolupráce s kolegy z jiných oddělení nemocnice * Zodpovědnost za preventivní, diagnostickou a léčebnou péči v oblasti geriatrie * poskytuje zdravotní péči v souladu s právními předpisy a standardy * dbá na dodržování hygienicko-epidemiologického režimu v souladu s právními předpisy * upravujícími ochranu veřejného zdraví * vede zdravotnickou dokumentaci a další dokumentaci vyplývající z jiných právních předpisů, pracuje s informačním systémem zdravotnického zařízení * vyplňuje výkazy mzdových nároků, včasné jeho odevzdání k podpisu vedoucímu dopravy * plní stanovený harmonogram práce * práce v třísměnném provoze * denní péče o pacienty plícní ambulance * Uvedené odborná pracoviště jsou přímo podřízeno Hlavní sestře. * Uvedená pracoviště řídí Staniční sestra. * Uvedené odborné pracoviště je podřízeno Vrchní sestře. * Uvedené pracoviště řídí Staniční sestra. * Uvedené odborné pracoviště je podřízeno Hlavní sestře. * Uvedené pracoviště řídí Staniční sestra. * Pracovní pozice je vhodná i pro absolventy oboru fyzioterapie. * Samostatně přijímá a zadává požadavky na převozy pacientů. * Hodnotí výzvy na převoz pacientů podle stupně naléhavosti, zadává výjezdy osádkám, popřípadě předává výjezd LSPP. * Zabezpečuje likvidaci zdrav.následků při mimořádných událostech a součinnosti s ostatními složkami IZS. * Řídí a plánuje provoz sanitních vozidel a přepravu pacientů dle objednávek a zabezpečuje převoz speciálních zdravotních materiálů v souvislosti s poskytováním léčebné péče. * Připravuje program na další den a určuje dálkové převozy. * Navádí data do počítače dle metodiky zdrav.pojišťoven. * Informuje o pohotovostní službě. * Zajišťuje dovoz zaměstnanců údržby k řešení havarijních situací mimo pracovní dobu. * Vykonává další práce dle pověření přímého nadřízeného, které se vztahují k druhu činnosti uvedené v pracovní smlouvě. * Vyplňování výkazu mzdových nároků, jeho včasné odevzdání k podpisu vedoucímu dopravy. * Zabezpečuje plynulý provoz vnitro dopravy-laboratoř. * V případě mimořádné události ( havarijní situace ) vykonávání veškerých činností za účelem zajištění bezpečnosti osob a ochrany majetku.

Požadujeme

  • SŠ vzdělání zdravotního směru - praktická sestra, všeobecná sestra, záchranář...
  • Organizační a komunikační schopnosti na velmi vysoké úrovni.

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na životní pojištění
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • příspěvek na stravování
  • 3 dny volna navíc - tzv. sick days
  • příspěvek na zimní a letní dětský tábor
  • poskytování rekondičně-léčebných pobytů
  • firemní společensko-kulturní akce
  • firemní mateřská školka v areálu nemocnice
  • výhodné tarify mobilního operátora
  • sleva v lélárnách AGEL, oční optice AGEL a na očkování Avenier

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Vhodné pro: Absolventy

Kontaktní údaje: Mgr. Lucie Balcarová +420 724 044 420 lucie.balcarova@vtn.agel.cz