Typ nabídky

Minimální mzda

Právník pro korporátní compliance

referenční číslo: 22208 | aktuálnost: 18.09.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Baví Vás nastavování vnitřních směrnic a procesů ve společnosti? Rád byste uplatnil své pracovní zkušenosti v oblasti ochrany osobních údajů a vnitřních auditů? Chcete se dále profesně rozvíjet s těmi nejlepšími? Pak neváhejte a zašlete mi svůj životopis v českém a anglickém jazyce. Vaše práce snů je na dosah!

TOP zaměstnavatel roku, mezinárodní výrobní společnost, příjme do svého právního oddělení nového kolegu na pozici:

PRÁVNÍK PRO KORPORÁTNÍ COMPLIANCE

Náplň práce

  • Nastavování vnitřních procesů a směrnic
  • Dohlížení nad dodržováním ochrany osobních údajů
  • Dohlížení nad dodržování procesů pro výběrová řízení dodavatelů
  • Auditování interních procesů a v případě zjištění porušení pravidel jejich prošetřování a navrhování nápravných opatření
  • Proškolování zaměstnanců
  • Konzultační činnost napříč odděleními společnosti

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání v oblasti práva
  • 2 roky právní praxe
  • Zkušenosti v oblasti ochrany osobních údajů, compliance a vnitřních auditů
  • Právní orientaci v oblasti výběrových řízení
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Schopnost týmové spolupráce, zodpovědnost a pečlivost

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní dobu
  • 25 dní dovolené
  • Školení, odborné vzdělávání, jazykové kurzy
  • Bonusy a příspěvky na penzijní či životní pojištění
  • Slevy na firemní produkty
  • Pohodovou práci v pohodovém kolektivu :)
  • Místo výkonu práce: Frýdecko-Místecko

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Justice, právo, legislativa