PLC PROGRAMÁTOR s praxí

referenční číslo: 6-30-272969/JD

Náplň práce


Automotive už ti leze krkem? Nekonečně velké kanceláře nejsou nic pro tebe, nebo naopak jsi v malé firmě bez možnosti růstu? Nabízíme zlatou střední cestu! Jsme čistě konstrukční kancelář, v kanclu nás sedí 10, jsme v nádherných prostorách uprostřed města, kde se pracuje samo! Přijď se k nám podívat! Stojíme o šikovné lidi s AJ.
Cestování je naprosto minimální.
Náplň práce je jednoduchá – Průmyslová automatizace těch nejlepších mechanických zařízení na průmyslové zpracování kovů!
Pošli nám svůj životopis a pojď se s námi pobavit o možnostech spolupráce!

Požadujeme

  • SŠ/VŠ nejlépe elektrotechnického směru
  • Znalost PLC programování v prostředí Siemens Simatic
  • Praxe na podobné pozici velmi vítaná!
  • Komunikativní AJ
  • Vyhláška 50 velkou výhodou!
  • ŘP. B.
  • Ochota občasně cestovat


Nabízíme

Benefity: * Flexibilní pracovní doba - jsme lidi, domluvit se dá na všem! * Jazykové vzdělávání * Služební NTB a telefona mnohé další Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis na email s uvedením referenčního čísla pozice. Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=engineering Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji. Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek