Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Údržba řídících systémů-automatizace

referenční číslo: KL45324-0017 | aktuálnost: 18.05.2018

mBlue Czech, s.r.o.

Náplň práce

Úspěšná mezinárodní výrobní společnost hledá zkušeného kandidáta na pozici Experta pro údržbu řídících systémů.

Máte zkušenosti s automatizací?

Rád byste nastavoval/a a optimalizoval/a procesy v této části?

Mluvíte anglicky?

Pokud máte zkušenosti z výrobní společnosti na obdobné pozici, nebo se chcete posunout a věcí spíše koordinovat než vykonávat, je tady jedinečná šance.

Co bude náplní Vaší práce?

  • Analýza a nastavování systému údržby v řídících systémů
  • Zjišťování příčin poruchovosti a nastavení plánu preventivní údržby
  • Spolupráce s externí společností a centrální údržbou
  • Participace a účast na zajímavých investičních projektech společnosti

Jaké jsou Vaše zkušenosti?

  • Zkušenosti z pozice údržby min. 2 roky
  • Znalost průmyslových provozů, automatizace – znalost řídících systémů
  • Platný vyhláška 50
  • Komunikativní znalost AJ
  • Organizovanost, týmovost, komunikativnost

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Možnost posunout se z klasické „manuální“ pozice k zajímavým projektům
  • Prostor k vlastním nápadům a jejich realizací
  • Denní využití anglického jazyka – mezinárodní prostředí
  • Přátelské prostředí, možnost věci ovlivnit, být obklopen profesně zajímavými lidmi z celého světa
  • Sick-days, mobilní telefon, notebook, příspěvky na dovolenou, penzijní / životní pojištění
  • Flexibilní začátek / konec pracovní doby, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy a školení, příspěvky na sport / kulturu / volný čas

Klíčova slova: výroba, valve management, diagnostika, údržba, maintenance, mechanika, elektronika, automatizace, řídící systém, Vyhláška 50, investice, projekt, elektrotechnika, hydraulika, pneumatika, technologické celky, strojírenství, petrochemie, analýza, procesy, optimalizace, Ústecký kraj, angličtina

Region: Ústecký kraj

Obor: Výroba, průmysl