Hledáme absolventy s cizími jazyky!!!

referenční číslo: 20-28-266571/JD

Náplň práce


Chceš získat výjimečnou šanci a praxi v mezinárodním prostředí? Rád používáš cizí jazyky? Můžeš získat příležitost a projevit svůj talent v různých oborech (finance, zákaznický servis, HR, administrativa a mnoho dalších jiných).
Nabízíme zajímavou, různorodou práci, příležitost pro seberealizaci, osobní a kariérní růst, zajímavé motivační finanční ohodnocení a další benefity.
Potřebuješ více informací? Neváhej mě kontaktovat a zaslat svůj životopis!

Požadujeme

  • Jsi člověk výborně mluvící anglicky + máš výbornou znalost dalšího cizího jazyka
  • Jsi spíše sociální typ a rád/a jednáš s lidmi?
  • Zvládáš v pohodě pracovat samostatně a jsi skutečně pečlivá/vý
  • Máš rád tým mladých lidí a multikulturního prostředí
  • Chce se ti dál rozvíjet, učit a růst


Nabízíme

Benefity: * Finanční benefity/ Slušné finanční ohodnocení * 5 týdnů dovolené * Stravenky * Připojištění * Jazykové kurzy * Zaměstnanecké slevy * Sick Days * Pravidelná školení Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice. Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/business-services/ Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji. Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Region: Praha

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Plný úvazek