Typ nabídky

Minimální mzda

Odborný/á referent/ka na vodoprávním úseku odboru výstavby a územního rozhodování

referenční číslo: 5dab6b2c00ff5661c206b615 | aktuálnost: 10.07.2020

Městská část Praha 18

Městská část Praha 18 - Úřad městské části vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa "Odborný/á referent/ka na vodoprávním úseku odboru výstavby a územního rozhodování". Více na www.praha18.cz. Kontaktní osoba: Hana Klingerová, tel.: 284 028 172.

Náplň práce

  • činnost na úseku vodoprávního úřadu v rozsahu zákona č. 254/2001 Sb., o vodách a zákona č. 274/2001 Sb., o vodovodech a kanalizacích
  • činnosti speciálního stavebního úřadu a vodoprávního úřadu na úseku vodních děl, v rozsahu svěřeném Statutem hl. m. Prahy ve znění pozdějších předpisů

Požadujeme

požadované vzdělání:

dle zákona 183/2006 Sb., stavební zákon, § 13 a)

  1. vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu ve studijním oboru stavebního, architektonického nebo právnického směru,
  2. vyšší odborné vzdělání v oboru stavebnictví a 2 roky praxe v oboru stavebnictví, nebo
  3. střední vzdělání s maturitní zkouškou v oboru stavebnictví a 3 roky praxe v oboru stavebnictví (začínající na platové třídě 9)

požadovaný obor, zaměření:

  • nejlépe vzdělání stavebního (vodohospodářského), resp. zaměření na oblast stavebnictví a životního prostředí

 požadované znalosti:

  • znalost právních předpisů, zejména zákona č. 254/2001 Sb., o vodách a zákona č. 274/2001 Sb., o vodovodech a kanalizacích
  • dobrá orientace v technické dokumentaci
  • praxe v oboru a ve veřejné správě výhodou
  • zkouška odborné způsobilosti výhodou
  • dobrá znalost práce na PC (Word, Excel, Internet, Outlook, popř. práce s databázemi)

další dovednosti, schopnosti:

  • organizační a komunikační schopnosti
  • schopnost samostatného rozhodování
  • operativnost při uplatňování právních předpisů
  • dobré vyjadřovací schopnosti v písemném i mluveném projevu
  • přesnost, pečlivost, spolehlivost, schopnost týmové práce
  • ochota vynakládat maximální pracovní výkon

Místo pracoviště: Bechyňská 639, Praha 18, 19900

Region: Praha

Obor: Státní, veřejná správa

Profese: referent/referentka

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Dovolená 5 týdnů, Firemní akce, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickday