Typ nabídky

Minimální mzda

KEY account manager – CRM

referenční číslo: 22984 | aktuálnost: 09.07.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Pohybujete se v oblasti prodeje CRM/ERP systémů? Máte zkušenosti s akviziční činností ve výrobních podnicích, retailu nebo holdingových organizací? Komunikace v anglickém jazyce Vám nedělá problém?

Tak jste to právě Vy!

Mezinárodní společnost dodávající celopodnikové informační systémy hledá posilu do svého týmu na pozici:

KEY ACCOUNT MANAGER – CRM (70.000 Kč + bonusy)

Náplň práce

  • akviziční činnost spojená s prodejem CRM/ERP systémů
  • vytváření a udržování obchodních vztahů se zákazníky
  • komunikace se zákazníky, vyjednávání obchodních podmínek
  • pravidelné služební cesty po ČR
  • reporting

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • zkušenost s prodejem CRM/ERP systémů podmínkou
  • řidičský průkaz sk. B
  • komunikativnost, zodpovědnost, spolehlivost

Nabízíme

  • příspěvek na stravování
  • až týden dovolené navíc
  • flexibilní pracovní dobu
  • osobní automobil i k soukromému použití
  • termín nástupu: IHNED
  • místo výkonu práce: Praha 4

Mzda: 70 000 - 100 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: IT - prodej a služby, Obchod, prodej, nákup