Typ nabídky

Minimální mzda

Administrativní pracovník/ce oddělení přestupků odboru správních agend

referenční číslo: 59d4877da5ad95351e7374f7 | aktuálnost: 15.01.2020

MĚSTSKÁ ČÁST PRAHA 2 - Úřad městské části Praha 2

Městská část Praha 2 - Úřad městské části vyhlašuje výběrové řízení na pracovní místo do oddělení přestupků. Pracovní poměr je na dobu neurčitou.

Náplň práce

Administrativní pracovník v oddělení přestupků se specializací na zasílání výzev provozovatelům vozidel a přípravu podkladů pro správní řízení. Místo je vhodné i pro absolventy, uchazeče zaškolíme. Zařazení v platové třídě 8, po 3-měsíční zkušební době osobní příplatek. Dále nabízíme stravenky, 5 týdnů dovolené, zdravotní volno, příspěvek na dopravu a penzijní připojištění, další benefity.

Požadujeme

Požadujeme středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou, výborná znalost českého jazyka slovem a písmem, dobrá znalost práce na PC. Znalost zákona č. 361/2000 Sb. je vítána. Flexibilita, odolnost vůči stresu, aktivní přístup k práci. Zkušenosti v oblasti vedení správního řízení vítány. Přihlášku do výběrového řízení, životopis, výpis z rejstříku trestů a doklad o nejvyšším vzdělání prosím zasílejte do 3.2.2020.

Bližší informace a přihláška k výběrovému řízení, jsou na našich stránkách www.praha2.cz v rubrice volná místa.

Místo pracoviště: Nám. Míru 20/600, Praha 2, 12039

Region: Praha

Obor: Státní, veřejná správa

Profese: referent/referentka

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickday

Vhodné pro: Absolventy