Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Řidič nákladního vozu MAN

referenční číslo: 59ca3bcaa5ad951b0912518e | aktuálnost: 13.10.2020

STAPO mechanizace s.r.o.

Naše společnost již více jak 29 let pronajímá stavební mechanizaci s obsluhou. Hledáme nové posily do našich řad. Neváhejte a přihlašte se právě teď. Připravili jsme pro Vás náborový příspěvek a možnost ubytování.

Popis + náplň práce:

Řidiče tahače MAN TGX 480 Euro VI, 6x4, se sklápěcím návěsem a 4-nápravovým podvalníkem hledá společnost STAPO mechanizace s.r.o., v Praze 5 Řeporyjích.

Náplň práce:

Regionální přeprava sypkých materiálů ze stavby a na stavbu v rámci Prahy a Středočeského kraje.

Přepravy především sypkých materiálů a také kolových a pasových stavebních strojů.

Jednočlenná posádka,

Parkování v sídle firmy.

Požadujeme:

kladný přístup k práci,

řidičský průkaz skupin C+E,

profesní průkaz,

karta do tachografu,

Nabízíme:

Možnost ubytování,

Možnost stravování,

Pravidelná školení,

Požadované jazykové znalosti

Český

Mzda: 22 000 - 30 000 Kč

Místo pracoviště: K Třebonicům 1020, Praha, 15500

Region: Praha, Karlovarský kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj

Obor: Doprava, logistika, Stavebnictví, projekce, architektura

Profese: řidič

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity