Typ nabídky

Minimální mzda

Artificial intelligence innovator

referenční číslo: 23058 | aktuálnost: 09.04.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Věděli jste, že pojem umělá inteligence (AI) se zrodil před 60 lety, ačkoliv Karel Čapek stvořil člověku rovné roboty již po první světové válce a po té druhé britský spisovatel Arthur C. Clarke nabídl vizi celosvětové telekomunikační sítě, která si uvědomí sama sebe. Dnes superpočítač společnosti Google AlphaGo porazil poprvé v historii mistra světa v asijské deskové hře go, když zdolal Korejce I Se-dola.

Náplň práce

  • Výzkum v oblasti užití umělé inteligence při návrhu a verifikaci IC design kitů.
  • AI součástek a bloků integrovaných obvodů.
  • Vývoj nástrojů a flow pro zvolená řešení.

Požadujeme

  • VŠ v oboru informační technologie nebo elektronika.
  • Přímá zkušenost s algoritmy a užitím umělé inteligence (machine learning, Big Data, ...).
  • Dobrá znalost programování v C/C++
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni (písemná i verbální technická komunikace).

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní dobu, zkrácený pracovní týden - 37,5 hod./týdne.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Extra dny volna.
  • Zkrácená pracovní doba.
  • Příspěvky na dopravu a ubytování a další.
  • Možnosti dalšího vzdělávání.
  • Mezinárodní pracovní prostředí.
  • Možnost pracovně vycestovat do zahraničí.

Mzda: 55 000 - 65 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj