Typ nabídky

Minimální mzda

Pracovník distribučního centra - mzda až 35 000 Kč/měsíc!

referenční číslo: 5da44fdef54fcb46ab1aba76 | aktuálnost: 08.04.2020

Randstad HR Solutions s.r.o.

Chcete pracovat v čistém a klidném prostředí a vydělat si až 35 000 Kč za měsíc? Máme pro vás příjemnou práci v moderním skladu u Prahy se spoustou výhod! Na pracoviště i zpět vás bezplatně dovezeme, dostanete velký oběd a pití zcela zdarma. Neváhejte a volejte zdarma na 800 856 856.

Náplň práce

Chcete pracovat v čistém a klidném prostředí a vydělat si až 35 000 Kč za měsíc? Máme pro vás příjemnou práci v moderním skladu u Prahy se spoustou výhod! Na pracoviště i zpět vás bezplatně dovezeme, dostanete velký oběd a pití zcela zdarma. Můžete se těšit na fajn kolegy a spoustu zábavy v práci i mimo ni. Rádi občas zorganizujeme grilovačku na terase, oslavíme narozeniny nebo různé svátky jako Halloween či svatého Martina, kterého vždy společně zajíme pořádnou svatomartinskou husou. Jednou za rok pořádáme velkou oslavu pro všechny, kterou si můžete užít s celou rodinu. Neváhejte a volejte zdarma na 800 856 856.

Co vás čeká?

• práce v moderním distribučním centru

• manipulace se zásilkami (práce se skenerem, balení, zadávání do systému, přesuny)

• zajímavé aktivity pro vás a vaše blízké

• klidné a čisté prostředí

• přátelský přístup

• práce v nepřetržitém provozu

• pracovní doba 10 hodin - pouze však 4 dny v týdnu (3 máte volno)

• možnost zkráceného úvazku pouze na 3 dny v týdnu

• mzda až 35 000 Kč měsíčně (176 Kč/hod = základ 160 Kč/h + bonus až 10 %)

Požadujeme

• plnoletost

• dobrý zdravotní stav

Nabízíme

• bonus za doporučení kolegy až 12 000 Kč

• možnost týdenních záloh

• svozová doprava zdarma z mnoha míst v ČR (autobusy vybaveny klimatizací a wifi)

• bohaté obědy zdarma do konce roku (polévka, hlavní jídlo a salát nebo dezert)

• voda, káva a čaj na pracovišti zcela zdarma

• pracoviště je moderní, čisté a klidné, k práci hraje rádio

• pracuje se ve vlastním oblečení bez nepohodlných pracovních uniforem a pomůcek

Jak se přihlásit

Stiskněte tlačítko odpovědět, vyplňte kontaktní formulář a budeme vás kontaktovat. Nechce se vám čekat? Zavolejte ZDARMA na 800 856 856. Jsme tu pro vás od pondělí do pátku od 8:00 do 20:00.

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Praha, Středočeský kraj, Ústecký kraj

Obor: Doprava, logistika

Profese: skladník

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu určitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy