ASISTENT/ KA v advokátní kanceláři, 26- 30 000Kč/ měs.

referenční číslo: 19-12-246549/JD

Náplň práce

Máte již zkušenosti na administrativní pozici?
Láka Vás prostředí mezinárodní společnosti, kde aktivně využijete AJ?
Pokud Vás tato pracovní nabídka zaujala, budeme se těšit na vaše anglické a české CV.
Náplň práce:

  • podpora týmu právníků
  • korespondence (psaní dopisů, faxů, e-mailů)
  • úprava a zapracovávání změn do dokumentů
  • telefonická komunikace
  • organizace služebních cest (rezervace letenek, zajištění ubytování)
  • komunikace s dodavateli služeb
  • příprava fakturace
  • faxování, kopírování
  • spolupráce s ostatními asistentkami

Pracovní doba: 9 - 18:00
Pracoviště: Praha- centrum
Nástup: IHNED

Požadujeme

  • zkušenosti z advokátní kanceláře/ právního oddělení VÝHODOU, ne nutností
  • minimálně středoškolské vzdělání
  • dobrá znalost AJ
  • dobrá znalost MS Office
  • aktivní přístup k práci
  • praxe z administrativní pozice min 1 rok
  • ochota učit se novému
  • schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • flexibilita, zodpovědnost
  • komunikační a organizační schopnosti
  • odolnost proti stresu

Nabízíme

Benefity: * zázemí stabilní mezinárodní společnosti * stravenky v hodnotě 80 Kč * 5 týdnů dovolené * refundace platu při nemoci * možnost využívání Fitness Centra * příspěvek na vzdělávání * příspěvek na kulturu V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopis v českém a anglickém jazyce na uvedený email s uvedením referenčního čísla pozice 1-12-18843. Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím přímo svého konzultanta (ideálně emailem). Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/lidske-zdroje-pravo-administrativa/ Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji. Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Mzda: 26 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Administrativa, Justice, právo, legislativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Vhodné pro: Absolventy