Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Všeobecná sestra - Kadaň

referenční číslo: 590c39b9a5ad955239272505 | aktuálnost: 20.09.2017

Fresenius Medical Care - DS, s.r.o.

Náplň práce

Na naše dialyzační středisko v Kadani hledáme kolegu/kolegyni na výše uvedenou pozici:

Nabízíme

- nadstandardní finanční ohodnocení,
- přátelský a příjemný kolektiv, kde se budete cítit dobře,
- moderní pracovní prostředí a nejnovější technologie,
- příspěvky na nadstandardní péči a lékařské zákroky,
- příspěvky na mateřskou školu a dětské tábory,
- příspěvky na penzijní a životní pojištění,
- příspěvky na sportovní aktivity, rodinnou dovolenou či kulturu,
- výhodný telefonní tarif pro vás i vaši rodinu,
- možnost dalšího vzdělávání a výuky cizích jazyků,
- šest týdnů dovolené,
- stravenky.

Požadujeme

- odbornou způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry dle § 5 zákona
č. 96/2004 Sb.,
- postgraduální vzdělání v oboru nefrologie, ARIP výhodou, nikoli však podmínkou,
- komunikativnost, příjemné vystupování, lidský přístup,
- organizační schopnosti a spolehlivost,
- schopnost samostatné i týmové práce,
- základní znalost práce s počítačem,
- ochotu práce ve směnném provozu.

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: Golovinova 1559, Kadaň, 43201

Region: Ústecký kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Profese: zdravotní sestra

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyšší odborné

Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Firemní akce, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Stravenky/příspěvek na stravování