Recruiter - Finance Division

referenční číslo: 19-11-237559/JD

Náplň práce

Příležitost určená pro ty, kteří chtějí propojit své znalosti/praxi z oblasti financí s lidskými zdroji! Těší Vás profesionální mezilidská komunikace, chápete v souvislostech a "vnímáte sklenici spíše poloplnou, než poloprázdnou"? Hledáte nejenom smysluplnou práci, ale také motivující tým?
Společnost Grafton Recruitment, jednička na trhu v oblasti náboru kandidátů, právě obsazuje pozici RECRUITER do divize financí:
Úkoly pozice:

  • selekce vhodných kandidátů na zadané pozice
  • inzerce pozic na pracovních a sociálních portálech
  • práce s interní databází, sociálními sítěmi a dalšími zdroji
  • vedení osobních pohovorů s vybranými kandidáty
  • poradenství klientům i uchazečům o zaměstnání
  • aktivní navazování nových obchodních vztahůí
  • péče o svěřené portfolio klientů

Požadujeme

  • VŠ vzdělání
  • pokročilá znalost anglického jazyka (úroveň B2-C1)
  • praxe z oblasti financí velkou výhodou
  • zkušenost s obchodním jednáním a péči o klienty výhodou
  • silná orientace na zákazníka a na výsledek
  • výborné komunikační dovednosti a profesionální jednání
  • zájem o oblast HR a dalšího vzdělávání
  • pozitivní energie, tah na branku, proaktivita
  • schopnost pracovat na více úkolech ("multitask")

Nabízíme

Benefits: Stravenky, Flexipassy, Multisport karta Příjemné pracovní prostředí v centru Prahy Motivační finanční ohodnocení Osobní a profesionální rozvoj Denní využití angličtiny (komunikace s klienty i kandidáty) Přátelský kolektiv Are you interested in this position? Please fill in the contact form or send us your CV both in English and Czech language with the ref. number in the subject of your application. If you have had an interview in Grafton already, please contact your consultant directly via e-mail. For more related job opportunities visit www.grafton.cz/en/job-search?disciplines=finance-bankovnictvi Please read carefully the text below and attach it to your e-mail/letter. I agree that company Grafton Recruitment, Na Porici 3a, Praha 1, will process my private personal data towards mediation a job (filing, editing, sorting and its providing to a third party whose identity will be communicated to me) in accordance with legislative act number 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" until written form revocation. I confirm being awarded of my rights in connection with access to and protection of information. For exact wording of §12 and §21 please go to http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Mzda: 20 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Personalistika, HR

Pracovní poměr: Plný úvazek