Finanční účetní

referenční číslo: 9-11-236304/JD

Náplň práce

  • Účtování pokladních dokladů
  • Vedení bankovních účtů
  • Příprava platebních příkazů
  • Evidence a účtování stálých aktiv
  • Spravování a kontrola saldokonta dodavatelů a odběratelů, vzájemné zápočty

Požadujeme

Požadované znalosti a dovednosti:

  • SŠ / VŠ vzdělání
  • Znalost účetní a daňové problematiky
  • Praxe na obdobné pozici min. 3 roky
  • Znalost AJ nebo NJ min. na úrovni B1 (zejména v písemném styku)
  • Samostatnost, přesnost, preciznost, odolnost vůči zátěži

Nabízíme

Benefity: * Bonusový systém společnosti * Profesní vzdělávací kurzy * Příspěvek na penzijní/životní pojištění * Závodní stravování, stravenky * Příspěvek na volnočasové aktivity formou poukázek Unišek+ * Týden dovolené navíc nad rámec ZP Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice. Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/finance-bankovnictvi/ Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji. Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Mzda: 35 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Administrativa

Pracovní poměr: Plný úvazek