Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Číšník/servírka

referenční číslo: 58d4f2dababecf1eb2310a78 | aktuálnost: 23.05.2018

Clarion Hotel Špindlerův Mlýn****

Pro hotel Clarion Hotel Špindlerův Mlýn∗∗∗∗ hledáme kandidáty na pozice Číšník/Servírka na HPP. Nástup ihned. Místo je vhodné i pro absolventy.

Číšník/servírka

Náplň práce

-obsluha hotelových hostů

Požadujeme

-znalost nj na komunikativní úrovni výhodou

-spolehlivou osobnost se zájmem o stálou práci v hotelu

-vyučení v oboru je výhodou, ale není podmínkou

 

Nabízíme

-zajímavou práci, příjemné pracovní prostředí

-systém zaměstnaneckých benefitů

-možnost kariérního růstu v rámci hotelového řetězce

-platové ohodnocení s motivační složkou mzdy

-bezplatné ubytování

-stravování za zvýhodněnou cenu

-práce v turnusech (5dnů/5dnů)

V případě zájmu zašlete Váš životopis na e-mail: l.buresova@clarion-hotels.cz.

Zasláním životopisu do společnosti CPI Hotels, a.s., IČO 47116757, se sídlem Praha 10, Bečvářova 2081/14, PSČ 10000, dáváte této společnosti, jako správci osobních údajů, souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dle příslušných ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Poskytnutím osobních údajů zároveň potvrzujete jejich správnost a pravdivost.

Souhlas udělujete v rozsahu osobních údajů ve Vašem životopise, pro účely výběrového řízení na pozici uvedenou v tomto inzerátu a na dobu trvání výběrového řízení na tuto pozici, nebude-li dohodnuto něco jiného. Vaše osobní údaje bude zpracovávat výše uvedená společnost, a to ve svých prostorách automatizovaně prostřednictvím prostředků výpočetní techniky a/nebo manuálně formou kartotéky, a to jednotlivými pověřenými zaměstnanci.

Poskytnutí Vašich osobních údajů pro výše uvedené účely je dobrovolné, nicméně neposkytnutím se vyřazujete z možnosti účastnit se výběrového řízení na výše uvedenou pracovní pozici. Vaše osobní údaje mohou být zpřístupněny pouze oprávněným státním orgánům a institucím či jiným subjektům, budou-li pro to splněny podmínky uvedené v právních předpisech.

V souladu s ustanovením § 11 a § 21 zákona o ochraně osobních údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu, a budete-li se domnívat, že výše uvedená společnost zpracovává Vaše údaje v rozporu s ochranou soukromého a osobního života nebo s právními předpisy, máte dále právo žádat výše uvedenou společnost prostřednictvím kontaktních údajů v tomto inzerátu o vysvětlení, respektive odstranění takto vzniklého stavu.

Požadované jazykové znalosti

Německý

Mzda: 20 000 - 23 000 Kč

Místo pracoviště: Labská 111, Špindlerův mlýn, 54351

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Profese: číšník/číšnice

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity