Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Řezník, Kuchař

referenční číslo: 58d28eefa5ad957c6d18e8ec | aktuálnost: 12.07.2018

JLV, a.s.

Velká prosperující česká společnost J.L.V., a.s hledá vhodného kandidáta na pozici Řezník, Kuchař s nástupem IHNED.

Náplň práce

  • Zpracování masa a masných výrobků

  • Příprava teplých jídel

  • Dodržování technologických postupů, receptur, hmotnosti

  • Odpovědnost za svěřené suroviny, jejich správnou přípravu a skladování

  • Pracovní doba: PO-PÁ od 6.30 - 15.00 hodin

Požadujeme

  • Vyučení v oboru kuchař, řezník a přiměřená zkušenost v oboru

  • Znalost hygienických pravidel a HCCAP

  • Zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství

  • Dobrou pracovní morálku

  • Nekonfliktnost

Nabízíme

  • závodní stravování
  • 13. plat
  • po roce příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • účast na firemních akcích
  • stabilní dlouhodobé zaměstnání

Mzda: 22 000 - 26 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Chodovská 228/3, Praha 4, 14100

Region: Praha

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Profese: kuchař

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Firemní akce, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Závodní stravování, 13. plat

Elena Caraus
+420 271 003 232
job@jlv.cz

JLV, a.s.