Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Pracovník strojní montáže

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 11762450764 | aktuálnost: 07.02.2017

SINOP CB a.s. - Marta Bártlová

Poznámka

Náplň práce: výroba výčepní a nápojové chladicí techniky, pomocné práce při výrobě, montáž; 2směnný provoz (ranní a odpolední směny) Nabízíme: čisté pracovní prostředí, dovolená 5 týdnů, příspěvek na obědy v místní restauraci nebo stravenky, den nástupu dohodou Požadujeme: vyučení v libovolném oboru (v technickém oboru výhodou), manuální zručnost - práce s ručním nářadím, bydliště v ČB nebo blízkém okolí Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, zašlete nám Váš životopis na volnamista@sinop.cz. V životopise nezapomeňte uvést telefonní číslo a bydliště, ze kterého byste dojížděl/a do práce.

Mzda: 20 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Pod Stromovkou 205/, Litvínovice, 37001

Region: Jihočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

+420 387 203 521