Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné nabídky práce.

SAP podpora

referenční číslo: 11706 | aktuálnost: 10.02.2017

Advantage Consulting, s.r.o.

SAP podpora

Náplň práce

Máš zkušenosti se SAP a rád bys je více využil? Pojď s námi prohloubit své znalosti a zdokonal se napříč moduly SAP! Neváhej a pošli své CV ještě dnes!

Náplň práce

* Podpora SAP – oblast Security, FI, MM/SRM * Řešení incidentů a standardních požadavků v SAP * Podpora pro pobočky v 50-ti zemích světa * Vyhodnocení požadavků a realizace změn * Podíl na zavádění a realizaci projektů

Požadujeme

  • SŠ / VŠ technického směru
  • Min. 1 rok zkušeností se SAP
  • Silné technické znalosti
  • Analytické uvažování
  • Chuť učit se nové věci a nalézat řešení

Nabízíme

  • Práce v multikulturním prostředí
  • 13.plat, příspěvek na penzijní připojištění
  • Plně hrazené stravenky a flexipasy
  • 5 týdnů dovolené a 6 dní sick days
  • Mobilní telefon a notebook

Lokalita: Praha

Mzda: 40 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: IT - prodej a služby