Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné nabídky práce.

Plánování výroby

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 11571690758 | aktuálnost: 06.02.2017

VITRABLOK, s.r.o. - Ivana Kováčová

Poznámka

Pracovní náplň: Plánování výroby a zajištění výrobků od externích dodavatelů, Zajištění nákupu zboží pro další prodej, Spolupráce s mateřskou centrálou v zahraničí - interco prodej a nákup, Aktivní komunikace s výrobou, logistikou, skladem, nákupem a kvalitou, Sledování stavu zásob zboží a materiálů pro výrobu a jejich zajišťování, Pomoc při zavádění nových metod evidence výroby a zboží Požadavky: Minimálně středoškolské vzdělání, Praxe v oboru výhodou, Znalost anglického jazyka, PC, SAP výhodou, Komunikační schopnosti, pečlivost, samostatnost, časová flexibilita, zvládání práce pod tlakem Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování, dovolená navíc, další plat, příspěvek na penzijní připojištění V případě zájmu zasílejte své životopisy na e-mail: ivana.kovacova@vitrablok.cz nebo telefonicky na čísle: 417 818 221.

Mzda: 22 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Bílinská 782/42, Duchcov, 41901

Region: Ústecký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy