Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné nabídky práce.

Skladník/-ice pro sklad S robotikou

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 11514970784 | aktuálnost: 06.02.2017

CENTRUM CZECH s.r.o. -

Poznámka

Náplň práce: příjem zboží, kontrola kompletnosti dodávek, kontrola neporušenosti obalů; evidence zboží ve vnitropodnikovém systému; opatřování zboží českými návody a záručními listy + vyplnění při expedici; expedice zboží - tisk faktury, štítku dopravce a zabalení zboží k posílání PPL nebo poštou; kontrola kompletnosti výrobky před odesláním; příjem, vyřizování a výdej reklamovaného zboží od zákazníků, příjem a vyřizování servisů. Požadavky: znalost práce s PC (MS Office, program skladového hospodářství); řidičský průkaz sk. B; fyzická zdatnost (manipulace s břemeny nad 15 kg); příjemné a přátelské vystupování, samostatnost, pečlivost, flexibilita, empatie a zdravé sebevědomí, komunikativnost; schopnost v krátkém čase identifikovat požadavek (případný problém či žádost) zákazníka a aktivně jej řešit vstřícným způsobem; asertivita, odolnost vůči stresu, výpis z rejstříku trestů, zodpovědnost, spolehlivost; výhodou předchozí zkušenost na obdobné pozici. Zaměstnavatel nabízí: zázemí v dynamické společnosti a největší specializované společnosti s robotikou; prostor k uplatnění svých nápadů, zkušeností a znalostí; příjemný mladý pracovní kolektiv; možnost nástupu IHNED; prémie v podobě ročních odměn; vysoké slevy na firemní výrobky; hrubou měsíční mzdu 20000,- Kč - 22000,- Kč. Kontakt e-mailem: jasna@centrumczech.cz.

Mzda: 20 000 - 22 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Běloveská 2085/, Náchod, 54701

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Doprava, logistika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita