Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné nabídky práce.

Kuchař/ka a la Carte restaurant

referenční číslo: 3654B3A9 | aktuálnost: 06.03.2018

Clarion Hotel Špindlerův Mlýn****

Pro Clarion Hotel Špindlerův Mlýn * hledáme kuchaře na HPP do a la Carte restaurace

Kuchař/ka a la Carte restaurant

Náplň práce


příprava studených pokrmů

Požadujeme


spolehlivou osobu se zájmem o práci v hotelu

Nabízíme


Nabízíme zajímavou práci, v příjemném horském prostředí, balíček zaměstnaneckých benefitů, možnost kariérního růstu, dobré platové ohodnocení, bezplatné ubytování, stravu za zvýhodněnou cenu, práci v turnusech 5dnů/5dnů.

V případě zájmu zašlete životopis a motivační dopis na emailovou adresu: lenka.buresova@clarion-hotels.cz

Dodatek:
Zasláním životopisu do společnosti CPI Hotels, a.s., IČO 47116757, se sídlem Praha 10, Bečvářova 2081/14, PSČ 10000, dáváte této společnosti, jako správci osobních údajů, souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dle příslušných ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Poskytnutím osobních údajů zároveň potvrzujete jejich správnost a pravdivost.
Souhlas udělujete v rozsahu osobních údajů ve Vašem životopise, pro účely výběrového řízení na pozici uvedenou v tomto inzerátu a na dobu trvání výběrového řízení na tuto pozici, nebude-li dohodnuto něco jiného. Vaše osobní údaje bude zpracovávat výše uvedená společnost, a to ve svých prostorách automatizovaně prostřednictvím prostředků výpočetní techniky a/nebo manuálně formou kartotéky, a to jednotlivými pověřenými zaměstnanci.
Poskytnutí Vašich osobních údajů pro výše uvedené účely je dobrovolné, nicméně neposkytnutím se vyřazujete z možnosti účastnit se výběrového řízení na výše uvedenou pracovní pozici. Vaše osobní údaje mohou být zpřístupněny pouze oprávněným státním orgánům a institucím či jiným subjektům, budou-li pro to splněny podmínky uvedené v právních předpisech.
V souladu s ustanovením § 11 a § 21 zákona o ochraně osobních údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu, a budete-li se domnívat, že výše uvedená společnost zpracovává Vaše údaje v rozporu s ochranou soukromého a osobního života nebo s právními předpisy, máte dále právo žádat výše uvedenou společnost prostřednictvím kontaktních údajů v tomto inzerátu o vysvětlení, respektive odstranění takto vzniklého stavu.""
"

Mzda: 18 200 - 23 000 Kč

Místo pracoviště: Bečvářova 2081/14, Praha 10, 10000

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Profese: kuchař

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity