Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Recepční

referenční číslo: 35B2D509 | aktuálnost: 23.05.2018

Clarion Hotel Špindlerův Mlýn****

Pro Clarion Hotel Špindlerův Mlýn **** hledáme zaměstnance

Recepční

Náplň práce


Jedná se o administrativní a komunikační práci a spojenou s ubytováváním hostů, směnou peněz ve směnárně, uzávěrkou hotelového systému, zajištění nočního provozu recepce

Požadujeme

Požadujeme:

 • jeden světový jazyk mírně až středně pokročilý (podmínkou)
 • maturita vítána, není podmínkou
 • základní uživatelská znalost práce na PC
 • organizační schopnosti
 • dobré komunikační schopnosti
 • flexibilitu, pečlivost, samostatnost

 

 

 

 

 

Nabízíme

 

 • mzda 20-23 tisíc + příplatky za noční, víkendy, svátky atd.
 • bezplatné ubytování
 • stravování za zvýhodněnou cenu
 • zajímavou práci a příjemné pracovní prostředí
 • systém zaměstnaneckých benefitů
 • příležitost pro kariérní růst v rámci hotelového řetězceV případě zájmu zašlete Váš motivační dopis se strukturovaným životopisem v českém jazyce na e-mail: lenka.buresova@clarion-hotels.cz. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás.


Pokud do 3 týdnů neobdržíte od nás žádnou odpověď, nebyli jste zařazeni do výběrového řízení a veškeré Vámi zaslané informace a dokumenty budou skartovány.


Zasláním životopisu do společnosti CPI Hotels, a.s., IČO 47116757, se sídlem Praha 10, Bečvářova 2081/14, PSČ 10000, dáváte této společnosti, jako správci osobních údajů, souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dle příslušných ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Poskytnutím osobních údajů zároveň potvrzujete jejich správnost a pravdivost.
Souhlas udělujete v rozsahu osobních údajů ve Vašem životopise, pro účely výběrového řízení na pozici uvedenou v tomto inzerátu a na dobu trvání výběrového řízení na tuto pozici, nebude-li dohodnuto něco jiného. Vaše osobní údaje bude zpracovávat výše uvedená společnost, a to ve svých prostorách automatizovaně prostřednictvím prostředků výpočetní techniky a/nebo manuálně formou kartotéky, a to jednotlivými pověřenými zaměstnanci.
Poskytnutí Vašich osobních údajů pro výše uvedené účely je dobrovolné, nicméně neposkytnutím se vyřazujete z možnosti účastnit se výběrového řízení na výše uvedenou pracovní pozici. Vaše osobní údaje mohou být zpřístupněny pouze oprávněným státním orgánům a institucím či jiným subjektům, budou-li pro to splněny podmínky uvedené v právních předpisech.
V souladu s ustanovením § 11 a § 21 zákona o ochraně osobních údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu, a budete-li se domnívat, že výše uvedená společnost zpracovává Vaše údaje v rozporu s ochranou soukromého a osobního života nebo s právními předpisy, máte dále právo žádat výše uvedenou společnost prostřednictvím kontaktních údajů v tomto inzerátu o vysvětlení, respektive odstranění takto vzniklého stavu.

Požadované jazykové znalosti

Německý
Anglický

Mzda: 20 000 - 23 000 Kč

Místo pracoviště: Labská 111, Špindlerův Mlýn, 54351

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Profese: recepční

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní