Typ nabídky

Minimální mzda

Pracovník technického odbavení letadel - nakládka a vykládka zavazadel

referenční číslo: EB016218 | aktuálnost: 23.09.2017

Menzies Aviation (Czech), s.r.o.

Zahraniční společnost Menzies Aviation (Czech), s.r.o, působící na letišti Václava Havla Praha, hledá uchazeče na pozici:

Náplň práce

Popis pracovní náplně:
• nakládka/vykládka zavazadel, zboží, poštovních zásilek z letadel
• práce ve třídírně
• obsluha mobilních mechanizačních prostředků
• ostatní činnosti spojené s technickým odbavením letadel (vyjma plnění letadel pohonnými hmotami, zásobování letadel občerstvením, servisní činností a údržbou letadel

Požadujeme

•výuční list
•platný řidičský průkaz skupiny B (C, CE výhodou)
•dobrý zdravotní stav a fyzická zdatnost
•flexibilita, spolehlivost
•čistý RT podmínkou

Nabízíme

•dlouhodobou práci ve stabilním prostředí úspěšné mezinárodní společnosti
•firemní benefity
•kariérní růst
• možnost rozšíření řidičského oprávnění na sk. C, E hrazené zaměstnavatelem
• práce na HPP

Nástup možný ihned

Místo pracoviště: K Letišti 57/1049, Praha 6, 161 00

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Doprava, logistika, Služby, osobní služby, au-pair, Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity