Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista qehs

referenční číslo: 23084 | aktuálnost: 03.03.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Máš povědomí o oblasti kvality ve výrobní firmě a láká Tě vlastní rozvoj v oblasti QEHS? Orientuješ se v normách ISO 9001 a 14001 a domluvíš se bez problému anglicky? Výborně! Moderní strojírenská společnost nyní hledá pravou ruku pro svého QEHS Manažera! Neváhej a pošli CV ještě dnes :)

Náplň práce

  • pravá ruka Manažera QEHS
  • monitorování nastavených cílů v oblasti QEHS a udržitelnosti
  • vyhledávání slabých míst v procesech a práce na jejich odstranění
  • implementace případných nápravných opatření
  • podpora projektových týmů v rámci udržitelnosti
  • spolupráce s ostatními jednotkami firmy - i zahraničními
  • reporting v rámci organizace, řízení systémové dokumentace

Požadujeme

  • vzdělání technického zaměření
  • komunikativní anglický jazyk
  • znalost norem ISO 9001, 14001 a dalších.
  • alespoň krátká praxe v oblasti kvality či EHS
  • skvělá znalost MS Excell a Powerpoint, SAP výhodou
  • vlastní iniciativa a zápal do práce

Nabízíme

  • vlastní rozvoj v mezinárodní firmě se silným postavením na trhu
  • skvělá parta na pracovišti
  • flexibilní pracovní doba
  • služební notebook i telefon
  • podpora dalšího vzdělávání
  • 25 dní dovolené a 3 dny navíc na regeneraci
  • příspěvek na penzijní připojištění

Místo výkonu práce: okolí Zábřehu na Moravě

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti, Bezpečnost, ostraha, Strojírenství