Typ nabídky

Minimální mzda

Nástrojař junior

referenční číslo: 19192 | aktuálnost: 08.01.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte strojírenské vzdělání a přemýšlíte, kde nastartovat svoji kariéru? Víte, jak se pracuje s frézou a soustruhem? Chcete mít možnost pracovat v jednosměnném provozu? Jste manuálně zruční a orientace v technické dokumentaci je pro Vás samozřejmostí?
Zašlete nám Váš životopis!
Mezinárodní výrobní společnost, působící v okrese Jičín, hledá do svých řad kandidáta/ku na pozici NÁSTROJAŘ JUNIOR.

Náplň práce

  • Údržba forem
  • Práce s obráběcími stroji
  • Broušení a frézování
  • Práce s technickou dokumentací

Požadujeme

  • SOU/SŠ strojírenského zaměření
  • Znalost technické dokumentace
  • Manuální zručnost
  • Řidičský průkaz a ochotu učit se novým věcem

Nabízíme

  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Firemní akce
  • Výkonnostní odměny
  • Občerstvení na pracovišti
  • Místo výkonu práce je v okrese Jičín

Mzda: 27 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Řemesla, výroba, Automobilový průmysl