Typ nabídky

Minimální mzda

Technik kvality - vývoj/ automotive

referenční číslo: 5c62bfcdbabecf190e060d71 | aktuálnost: 24.09.2019

Adecco spol. s r.o.

Mezinárodní společnost hledá nového člena do týmu Quality Development and Industralization, který bude mít na starosti zajištění procesů z hlediska kvality v rámci nových projektů.

Náplň práce

  • Řešení kvality v předsériové fázi
  • Účast na implementaci nových projektů
  • Komunikace se zákazníky
  • Spolupráce s vývojovým centrem, výrobou a obchodním oddělením
  • Aplikování metodologie, tvorba dokumentace
  • Schvalování vzorků
  • Občasná návštěva zákazníka či jiného závodu společnosti
  • Úzká spolupráce s procesním inženýrem

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Zkušenost ve výrobní společnosti v oblasti kvality/ procesů apod.
  • Touhu učit se novým věcem a chuť občas cestovat
  • Rozhodovací schopnosti, zodpovědnost
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni podmínkou (mezinárodní kolektiv)

Nabízíme

  • Dynamické prostředí automotive společnosti
  • Mezinárodní pracovní prostředí - využití angličtiny na denní bázi
  • Odpovídající platové ohodnocení dle zkušeností (fixní plat + variabilní složka)
  • Stravenky, flexipasy
  • Odborná školení, jazykové kurzy
  • Přátelský kolektiv

Příležitost mají jak zkušení uchazeči s praxí na obdobné pozici, tak i méně zkušení kandidáti, kteří jsou technicky zaměření a rádi by se podíleli na implementaci projektů v rostoucí automotive společnosti.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte a zašlete Váš životopis v českém i anglickém jazyce.
Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Region: Olomoucký kraj

Obor: Automobilový průmysl, Kvalita, kontrola jakosti, Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita