Typ nabídky

Minimální mzda

Práce ve výrobě v Ústí nad Labem. Náborový příspěvek až 40 000,-

referenční číslo: 32914 | aktuálnost: 06.06.2022

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáte práci v Ústí nad Labem? Jste manuálně zruční a zodpovědní?  Neváhejte a kontaktujte nás!
Do výrobní společnosti v Ústí nad Labem hledáme operátory výroby k různým výrobním linkám  - tvarovací, řezací, manipulant - řidič VZV.

Požadujeme

- Minimálně základní vzdělání
- Manuální zručnost
- Matematická gramotnost
- Zkušenost ve výrobní společnosti výhodou
- Ochota pracovat v nepřetržitém provozu

Nabízíme

- Smlouvu na HPP - Mzda od 24 000 Kč / měsíc - 13. a 14. plat - Stravenky v hodnotě 140 kč - Náborový příspěvek až 40 000,- - Vánočí bonus 4 000,- - Unišeky - Další benefity
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Ústecký kraj

Obor: Řemesla, výroba