Typ nabídky

Minimální mzda

Super brigáda, možnost volby směn - až 193 Kč/h #Ic5rW

referenční číslo: 5b8d1619230f8e73dc458759 | aktuálnost: 13.09.2018

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Máte chuť si přivydělat? Sháníte dlouhodobou brigádu, kde si budete moct plánovat směny? Pak hledáme právě Vás!

Pro známý e-shop v Plzni na Borských polích hledáme nové brigádníky do skladu.
Skvělá příležitost pro všechny!

Pracovní doba od pondělí do neděle: ranní 06:15 - 14:15, odpolední 14:15 - 22:15, noční 22:15 - 06:15.
MOŽNOST VOLBY SMĚN!

Místo výkonu práce: Plzeň (Borská pole)

Náplň práce:
- kompletování objednávek
- manipulace se zbožím
- práce se scannerem

Požadujeme

- věk min. 18 let, čistý trestní rejstřík
- spolehlivost, zodpovědnost
- ochotu odpracovat alespoň 2 směny týdně
- 100% docházku na naplánované směny

Nabízíme

- mzdu 144 Kč/hod. + 20 Kč/hod. na úseku kompletace a balení + příplatek 14,40 Kč/hod bonus za noční směnu a bonus 14,40 Kč/hod za víkendovou směnu
- práci na dohodu o pracovní činnosti
- dlouhodobou spolupráci
- práci v příjemném a moderním prostředí
- přátelský kolektiv
- možnost volby směn dle Vašich časových možností!

Region: Plzeňský kraj

Obor: Doprava, logistika, Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Brigáda

Vhodné pro: Absolventy, Studenty