Typ nabídky

Minimální mzda

Kapitán týmu nákupčích ve Slavičíně (až 60 tisíc)

referenční číslo: 37431 | aktuálnost: 26.07.2022

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme kolegu (či kolegyni), který bude mít zkušenosti z nákupu, dokáže vést větší tým a k tomu se alespoň trochu domluví anglicky. Jste to vy? Přidejete se k našemu týmu ve Slavičíně a nechte se hýčkat skvělou mzdou a řadou benefitů.
Povedete nákupní tým Budete řešit strategii nákupu Občas zareportujete v angličtině

Požadujeme

Zkušenosti z nákupu Už jste vedl/a větší tým Máte AJ alespoň na B1

Nabízíme

Mzda až 60 tisíc (dle zkušeností)  5 týdnů dovolené + Sick days  Pružná pracovní doba a možnost částečného homeoffice  Stravenky  Příspěvek na penzijko Příspěvek na dopravu a sport Jazykové kurzy v pracovní době  Skvělý podporující kolektiv a rodinná atmosféra
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Zlínský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Výroba, průmysl, Management