Typ nabídky

Minimální mzda

Procesní inženýr ve výrobní společnosti

referenční číslo: 21700 | aktuálnost: 19.12.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte technické vzdělání a chcete pečovat o již zavedený výrobní systém? Baví Vás komunikace v anglickém jazyce?

Tak jste vhodný kandidát! Zašlete nám váš životopis!

Hledáme nového kolegu na pozici PROCESNÍ INŽENÝR VE VÝROBNÍ SPOLEČNOSTI.

Náplň práce

  • Tvorba výrobní dokumentace
  • Zavádění nového výrobku do výrobního procesu
  • Vytváření materiálu pro zlepšování výrobních procesů
  • Řešení problémů ve výrobě
  • Spolupráce s techniky, operátory, projektovým týmem a zahraničními kolegy

Požadujeme

  • Minimálně středoškolské vzdělání technického směru výhodou
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Komunikativní schopnosti
  • Analytické myšlení
  • Praxe na obdobné pozici výhodou

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Zvýhodněné ceny výrobků pro zaměstnance
  • Výhodné telefonní tarify
  • Místo výkonu: okres Pardubice

Mzda: 28 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Strojírenství