Typ nabídky

Minimální mzda

Automechanik (AŽ 45.000 kč, náborový přísp.) - praha

referenční číslo: 5d1373b400ff56730576dfd0 | aktuálnost: 21.04.2022

Mototechna

Společnost Mototechna servis hledá automechanika. Úkolem bude samostatně provádět servisní opravy osobních vozidel – od běžných oprav spojených s údržbou osobních vozidel až po náročnější servisní úkony.

Náplň práce

Vaší pracovní náplní bude:

  • Stanovování diagnózy poruch analýzou závad
  • Opravy mechanických a elektrických skupin a podskupin osobních automobilů
  • Pneuservis
  • Objednávka náhradních dílů

Požadujeme

  • Výuční list z oboru automechanik nebo oboru příbuzného
  • Praxi v oboru alespoň 1 rok
  • Vysoké pracovní nasazení
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Zkušenosti s většinou typů automobilů osobních a nákladních
  • Zkušenosti se Škoda / VW group výhodou – není podmínkou
  • Zkušenosti s administrativou servisu

Nabízíme

  • Náborový příspěvek 20 000 Kč
  • Směny PO-PÁ 8:00-16:30
  • Možnost profesního růstu
  • Firemní benefity
  • Školení a rozvoj v manipulaci s nejmodernějším zařízením a v metodách oprav
  • Příjemné, moderní pracovní prostředí
  • Užívání nejmodernějšího vybavení a nářadí
  • Firemní benefity – slevy na sport, kulturu, dovolenou

Mzda: 30 000 - 45 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Dopraváků 874, Praha, 18400

Region: Praha

Obor: Automobilový průmysl, Technika, elektrotechnika

Profese: automechanik

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní